O festivalu

Před léty mne oslovil po společném koncertu Semtamu v našem Music klubu v Týně Jarda Samson Lenk, že by nebylo špatné vymyslet nějaké společné hraní s Hop Tropem v Týně a že by se mu líbilo to udělat na místním otáčivém hledišti. Slovo dalo slovo, domluvil jsem se s místními ochotníky a dobrý nápad byl na světě. A protože se koncert povedl a přišlo i dost diváků, rozhodl jsem se, že v tom budeme další rok pokračovat a z jednorázové akce se stala přehlídka country a folk kapel - „VLTAVOTÝNSKÉ TOČENÍ“.
Z lokální přehlídky se rychle stal celorepublikově vnímaný festival. Návštěvníci touto cestou zjišťují, že není jen otáčivé hlediště v Českém Krumlově a naopak místním se naskytla jedinečná možnost vidět opravdovou elitu tohoto hudebního žánru doma.
K tomu všemu si můžeme jen přát, aby nás neopustil zájem diváků a také přízeň sponzorů tohoto festivalu, což je neméně důležité.

Velký sál Sokolovny Týn nad Vltavou

 

Vstupenky budete moci zakoupit opět v infocentru v Týně nad Vltavou a také online na stránkách města.

VLTAVOTÝNSKÉ TOČENÍ 2023 14.10. 23 ve Vltavotýnské sokolovně.                            Účastníci přehlídky:                                                                                   DRUHÁ TRÁVA S ROBERTEM KŘESŤANEM, BÁRKA, KVINTET.                 

 Vstupenky budete moci zakoupit opět v infocentru v Týně nad Vltavou a také online na stránkách města.

 https://system.cinemaware.eu/wstep1.php?id=81918200cc5fe940a303727407e0b87dae42d7451e809b9969cd73ee